Zrzeszamy wyjątkowe firmy o bardzo dobrej renomie i jakości wykonywanych usług.
Klaster służy wzajemnemu wspieraniu się i polecaniu innym zainteresowanym firmom i osobom indywidualnym dobrych i sprawdzonych fachowców w danej dziedzinie. Naszym celem jest budowanie dobrych relacji z klientami.

logo

ITW – Illinois Tool Works Inc.
To firma założona w 1912 roku w Chicago. ITW jest jednym z wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych i zróżnicowanych urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, maszynowego i budowlanego.

logo

Dietrich’s 3D CAD/CAM
oprogramowanie do projektowania konstrukcji drewnianych. System dedykowany jest firmom ciesielskim, biurom projektowym oraz firmom produkującym domy drewniane. Umożliwia on przygotowanie dokumentacji montażowej, warsztatowej (np. krokwi narożnych i koszowych) oraz trójwymiarową, fotorealistycznych wizualizację konstrukcji.

logo

Tom-Drew
Na rynku firma istnieje od 2000 roku. Podczas swojej działalności za swoją specjalność wybraliśmy ciesiestwo. Wykonujemy również kompleksowe usługi dekarskie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Największym atutem jest indywidualne podejście do każdego projektu, co gwarantuje wykonanie niepowtarzalnych realizacji.

logo

Łukawski Group
Od przeszło 17 lat pomagamy wdrażać w firmach najwyższe standardy. Prowadzimy fachowe doradztwo personalne, rekrutujemy, sprzedajemy, pośredniczymy, szkolimy. Poza przekazywaniem Wam zdobytej przez lata wiedzy, wykorzystujemy ją również w naszej firmie przy sprzedaży oferowanych przez nas produktów i usług.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search